صبح امروز در شعبه ۹ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی ۴ پرونده در خصوص جرائم مطبوعاتی و سیاسی بررسی شد.
محکومیت مدیرمسئول «پایگاه خبری انتخاب» به جرم نشر اکاذیب
سریال یوسف پیامبر در حالی از امشب روی آنتن می‌رود که در هر بار پخشِ مجدد به عنوان مجموعه تلویزیونی پربیننده انتخاب می‌شود.
آلترناتیو دیگری برای سریال‌های جدید در راه است/ پخش یوسف پیامبر از امشب
سریال بی‌اشکال نیست اما‌ "دادِستان" افقی را ترسیم می‌کند که‌‌ سینما‌‌‌ و تلویزیون از این پس صریح‌تر به‌نقدهای اجتماعی بپردازند.
چرا سریال "دادِستان" گفتمان‌ساز و پربیننده شد؟
نگاهی به رفتار بیشتر سلبریتی‌ها در یک سال گذشته نشان می‌دهد که اکثر آنها نه‌تنها گامی در راستای کاهش بیماری کرونا برنداشته‌اند بلکه با اقدامات اشتباه خود به موج شایعات در دوران کرونا دامن زده‌اند و حالا خواهان "واکسن خارج از نوبت" هم شده‌اند!
"واکسن خارج از نوبت" مزد استرس‌آفرینی کرونایی "سلبریتی‌های ایرانی!"
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از لغو برگزاری مراسم اعتکاف در ماه رجب امسال طبق تصمیم کارگروه ملی مقابله با کرونا خبر داد.
مراسم اعتکاف امسال برگزار نمی‌شود
بازیگر سریال «دادستان» گفت: مسؤولان تلویزیون با تولید سریال «دادستان» این شجاعت را نشان دادند که به مسائلی همچون اختلاس، آقازاده‌ها، اختلاس سه هزار میلیاردی و ... می‌پردازند.
علی سلیمانی: شجاعت رسانه ملی در ساخت «دادستان»/ سریال فضای فرهنگی جدیدی را نوید می‌دهد
یک منتقد سینما گفت: فیلم به شدت شعار زده است و به تمام داشته های بعد ا ز انقلاب هجوم می برد. و در کلیت به داشته های افراد را پس از 42 سال از گذشت انقلاب دست می اندازد.
«شیشلیک» به تمام داشته های بعد از انقلاب هجوم می برد/ بی احترامی فیلم به مردم
بازیگر نقش نماینده مجلس سریال "دادِستان" اعتقاد دارد در این سریال می‌گوییم چرا فساد وجود دارد و حرف‌هایی از عدالتخواهی می‌زنیم می‌گویند این شعار است.
محمد کاسبی: گزیده‌کارم اما نقش "دادِستان" برای خود خودم بود/ مگر می‌شود بعد از دو قسمت سریال را نقد کرد
در میان فیلم‌های شاخص جشنواره سی‌ونهم فیلم فجر، آثار متکی بر سرمایه‌گذاری و مشارکت نهادها و ارگان‌های بهره‌مند از بودجه عمومی حضوری قابل توجه داشتند؛ آیا سینمای دولتی در حال پوست‌اندازی است؟
سهم «غیرخصوصی‌ها» از ویترین «فجر۳۹»/ «فیلم سفارشی» همیشه انگ نیست
مریم جلالی کارشناس رسانه اعتقاد دارد که میل به بازنمایی خودکشی و تنفر از خود حکایت یک عصیان است و باید سیاستگذاران فرهنگی ما حساس شوند.
بررسی جریان خودکشی و خودسوزی جشنواره فیلم فجر/ چرا تلویزیون منفعل و نمایش‌خانگی هر روز عصبانی‌تر می‌شود؟

Page Generated in 0/0536 sec