در جلسه شورای معارف سیما با حضور نمایندگان آستان مقدس امام رضا علیه السلام، حضرت معصومه سلام الله علیها و احمد بن موسی (شاهچراغ) علیه السلام بر گرامیداشت با شکوه دهه کرامت در رسانه ملی تاکید شد.
تدارک گسترده رسانه ملی در ایام دهه کرامت
«سعید صادقی» عکاس دفاع مقدس که ماندگارترین تصویر آزادسازی خرمشهر را ثبت کرده است، درباره آن می‌گوید: این عکس صبح روز آزادسازی خرمشهر ثبت شد و برای ثبت آن ۱۸ کیلومتر دویدم تا به صحنه برسم.
ماراتن ۱۸ کیلومتری برای ثبت ماندگارترین عکس خرمشهر+تصاویر
مقامات مسکو از رویکرد استراتژیک ترکیه در مورد اوکراین، فروش پهپاد به کی یف و تاکید بر حقوق تاتارهای کریمه ناراضی هستند و از بیان این نارضایتی خود، ابایی ندارند.
نگاهی به تهدید آشکار روسیه علیه ترکیه؛ اهرم‌های مسکو علیه آنکارا چیست؟
اشتباه مسلم مجری یک برنامه تخصصی موسیقی در تلویزیون،‌ هر چند در گام نخست تنها صورت یک «گاف» غیرقابل توجیه را داشت اما در گام دوم صورت «دروغ» به خود گرفت و این یکی نیازمند یک واکنش رسمی است.
وقتی «گاف» بیش از «دروغ» هزینه دارد!/ لزوم عذرخواهی رسمی تلویزیون
پدر بابک خرمدین در خصوص قتل پسرش احساس رضایت می‌کند و پس از اعتراف به انگیزه اش برای قتل فرزندش شکرگزاری کرد.
شکرگزاری پدر بابک خرمدین بخاطر قتل پسرش/ اقدام شیطانی با دختران جلوی چشمان ما
برخی سلبریتی‌ها و بازیگران هالیوودی سلاح شخصی خودشان را دارند و از حمل و استفاده از اسلحه حمایت می‌کنند.
بازیگرانی که اسلحه را مثل نقل و نبات با خود حمل می‌کنند! + تصاویر
مدیر بخش فروشگاهی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم با اشاره به فروش ۳ میلیارد تومانی این نمایشگاه گفت: تسویه حساب با ناشران پس از تحویل همه مرسوله‌ها به پست انجام می‌شود.
فروش ۳ میلیارد تومانی نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم
طی حکمی از سوی رئیس فرهنگستان هنر، استاد علی نصیریان به سمت رئیس گروه تخصصی نمایش و ادبیات نمایشی این فرهنگستان منصوب شد.
علی نصیریان رئیس گروه نمایش و ادبیات نمایشی فرهنگستان هنر شد
شاه‌حسینی در «راز آسمان» می‌گوید که در برخی از فیلم‌های آخرالزمانی آمریکا منجی بشریت است و می‌گوید که اگر من بمب اتم داشته باشم می‌توانم جهان را از شر موجودات بیگانه نجات دهم درحالی که او تنها کشوری است که از بمب اتم علیه بشریت استفاده کرده است.
وقتی آمریکا با فیلم‌های آخرالزمانی هالیوود بر سر مردم جهان "کلاه هسته‌ای" می‌گذارد
بعد از بیانیه اسکارلت جوهانسون و رسوایی اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود، تام کروز بازیگر هالیوودی جایزه گلدن گلوب خود را پس داد و NBC هم اعلام کرد که این برنامه را پوشش نمی‌دهد.
از شبکه NBC تا تام کروز به گلدن گلوب پشت کردند/ دومینوی قهر با یک جشن مطرح سینمایی

Page Generated in 0/0774 sec