مروری بر مهم‌ترین رویداد‌های غرب آسیا
تحریم انتخابات مجلس عراق از سوی مقتدی صدر؛ تشریح دستاورد‌های عملیات النصر المبین دریمن؛ سیل درترکیه و اذعان کارشناسان صهیونیستی به ضعف نظامی این کشور از مهم‌ترین اخبار غرب آسیا در ۲۴ ساعت گذشته بود.
از بحران در لبنان تا نقض آزادی بیان از سوی بی بی سی
تحولات لبنان
رسانه‌های خبری لبنان یکی ازدلایل اصلی کنار رفتن سعدی حریری را فشار‌های فزاینده ریاض برای اعمال خواسته‌های خود در ترکیب دولت آینده لبنان اعلام کردند.
ردپای آل سعود دربحران کابینه لبنان
سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت، آمریکا بزرگ‌ترین امپراطوری دزدی از اسناد محرمانه بوده و حفظ هژمونی خود را به دفاع از امنیت متحدانش ترجیح می‌دهد.
چین: آمریکا بزرگ‌ترین امپراطوری سرقت اسرار دیگر کشورها است
یک گروه وابسته به داعش در دو حمله تروریستی در جمهوری کنگو دست کم پنجاه غیر نظامی را کشت.
کشته شدن 50 شهروند جمهوری کنگو در حملات تروریستی داعش
برگزاری انتخابات ریاست‌ جمهوری در سوریه و پیروزی بشار اسد واکنش‌هایی را به همراه داشت، از پیام‌های تبریک سران برخی کشورها از جمله روسیه، ایران، ونزوئلا و لبنان تا تلاش تعدادی از نمایندگان کنگره آمریکا برای اعمال تحریم‌های جدید علیه سوریه.
واکنش‌ها به انتخابات سوریه و پیروزی اسد
بر اساس نتایج یک نظرسنجی، مقبولیت دولت انگلیس ظرف دو هفته کاهش قابل توجهی داشته و حدود نیمی از مردم این کشور خواستار استعفای وزیر بهداشت هستند.
کاهش قابل توجه محبوبیت دولت انگلیس
رئیس جمهور آمریکا امروز اعلام کرد که تصمیم گرفته برخی تحریم‌ها علیه پروژه نورد استریم 2 را تعلیق کند.
مقاومت روس‌ها جواب داد/ آمریکا از تحریم روسیه عقب نشینی کرد
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت آزادسازی جنوب لبنان تاکید کرد: پیروزی ۲۰۰۰ توسط ملت لبنان و مقاومت رقم خورد.
سید حسن نصرالله: پیروزی ۲۰۰۰ توسط ملت لبنان و مقاومت رقم خورد / مقاومت فلسطین در نبرد غزه خوش درخشید
دولت «جو بایدن» در حال حاضر در تلاش است از طریق متمرکز کردن مسائل پیرامون مذاکرات حول دوگانه رفع یا عدم رفع تحریم‌ها ذهن‌ها را از مسئله اصلی که چگونگی رفع تحریم‌ها و راستی‌آزمایی آن است منحرف کند.
ترفند آمریکا برای منحرف کردن اذهان از راستی‌آزمایی رفع تحریم‌ها
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این‌که در صورت تمدید تفاهم قبلی ایران و آژانس، دسترسی فراپادمانی به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داده نخواهد شد، گفت: اگر در پایان فرآیند گفت‌وگوها در وین، به نتیجه مشخصی برسیم، فیلم‌های ضبط شده می‌تواند در اختیار آژانس قرار بگیرد.
خطیب‌زاده: در صورت تمدید تفاهم قبلی ایران و آژانس، دسترسی فراپادمانی به آژانس داده نخواهد شد

Page Generated in 0/0614 sec