printlogo


کد خبر: 136873تاریخ: 1398/10/22 11:26
رسانه ها اصل تروریست بودن آمریکا را فراموش نکنند
چمران
رسانه ها اصل تروریست بودن آمریکا را فراموش نکنند
اصل، تروریست بودن دولت آمریکاست که نباید به فراموش شود و با تمام ناراحتی از حادثه هواپیما نباید از مسئله اصلی منحرف شویم و رسانه ها مرعوب رسانه های دشمن و عملیات روانی آنها نشوند.

مهدی چمران در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار ضمن عرض تسلیت به مناسبت جان باختن تعدادی از هم وطنانمان در حادثه سقوط هواپیمای اکراینی اظهار کرد: باتوجه به اتفاق اخیر در شرایط سختی پس از ترور سپهبد شهید سلیمانی هستیم چراکه حمله آمریکایی ها به میهمان کشور عراق عین ناجوانمردی است.

وی افزود: امروز در برابر عمل تروریستی آمریکایی ها که یک مقام رسمی در کشوری ثالث به عنوان مهمان را با سلاحی وحشتناک هدف قرار می دهند نباید به فراموشی سپرده شود و امروز باید این جنایت شیطان بزرگ مورد سوال قرار بگیرد.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با اشاره به اینکه آمریکایی ها در ادوار مختلف برای ملت و کشور ما دسیسه چینی میکند تصریح کرد: پاسخ محکم و دندان شکنی که ایران اسلامی پس از این حمله تروریستی و شهادت سپهبد سلیمانی به آمریکا داد سال های سال سابقه نداشته است که رسانه ها این موضوع را باید تبیین کنند.

چمران عنوان کرد: اما هر اتفاقی رخ داده است یک حادثه تلخ به عنوان سقوط هواپیما برای ملت ما و سایر کشور هاست که برای ما درد آور است ولی نباید مسئله دشمنی درجه یک آمریکا و کار تروریستی آنها و اصلی ترین دلیلی که سبب شده این اتفاق رخ دهد را فراموش کرد.

وی یادآور شد: امروز اصل، تروریست بودن دولت آمریکاست که نباید به فراموشی سپرده شود و با تمام ناراحتی از حادثه هواپیما نباید از مسئله اصلی منحرف شویم و رسانه ها مرعوب رسانه های دشمن و عملیات روانی آنها نشوند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب خاطرنشان کرد: رسانه ها باید روشن کنند که هیچ ایرانی راضی به جاری شدن خون ایرانی و غیر ایرانی نیست و اگر حادثه ای هم سهوی رخ داده، ضمن بررسی ابعاد آن نباید فراموش کنیم که عامل این اتفاق آمریکایی ها و شرایطی بوده است که آنها بر ما تحمیل کرده اند.


لینک مطلب: http://khabarnegar.ir/News/136873.html
Page Generated in 0/0093 sec