کد خبر: 147455
نتانیاهو گروه‌های مقاومت فلسطین را تهدید کرد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به هدف قرار گرفته شدن شهرک‌های اشغالی در اطراف نوار غزه، گروه‌های مقاومت را به حمله تهدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار ، به نقل از الجزیره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) به تحولات اخیر نوار غزه و هدف قرار گرفته شدن شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف غزه واکنش نشان داد.

او پیش از ترک واشنگتن به سمت فلسطین اشغالی، در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: ما در حال پایان دادن به سفری تاریخی به واشنگتن هستیم، جایی که اسنادی را برای برقراری دو توافق صلح با دو کشوری عربی امضا کردیم.

نتانیاهو مدعی شد: ثمرات این توافق‌ها تا نسل‌ها باقی می‌ماند. هرکسی که در این مراسم بود، فهمید که به تغییری راهبردی در منافع اسرائیل و منافع صلح دست یافته‌ایم.

او با اشاره به تبادل آتش شامگاه گذشته و بامداد امروز بین ارتش رژیم صهیونیستی و نوار غزه، افزود: «من تعجب نمی‌کنم که تروریست‌های فلسطینی، همزمان با مراسم تاریخی امضای توافق‌های سازش به سمت اسرائیل موشک شلیک کردند. آن‌ها می‌خواهند در روند صلح با کشور‌های خلیجی مانع تراشی کنند، اما موفق نخواهند شد.»

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تهدید کرد: ما به کسانی که می‌خواهند به ما صدمه بزنند، حمله و دست هر کس که برای تجاوز به ما دراز شود قطع می‌کنیم و دستمان را برای هرکسی که دستش را برای صلح پیش آورده باشد، پیش خواهیم برد و به صلح می‌رسیم.

به نوشته سخنگوی نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی، نتانیاهو درباره دستورکار خود بعد از بازگشت به فلسطین اشغالی گفت: اولین چیز، مبارزه با ویروس کرونا است. دوم، مبارزه با تروریسم و سوم، توسعه دایره صلح است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزرای خارجه امارات و بحرین دیروز (سه‌شنبه) با حضور در کاخ سفید، توافقنامه صلح و عادی سازی روابط با امضا کردند.

همزمان با مراسم امضای توافقنامه صلح، فلسطینیان تظاهرات سراسری در نوار غزه به راه انداختند و گروه‌های مقاومت در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی به مواضع مقاومت، شهرک‌های صهیونیست نشین اطراف نوار غزه را هدف قرار دادند و آن را در چارچوب معادله گلوله در مقابل گلوله عنوان کردند.


انتهای پیام/

Page Generated in 0/0065 sec