کد خبر: 147086
اعضای خانه مطبوعات بوشهر مشخص شدند
نتایج انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار به نقل از خبرگزاری مهر؛ معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر 25 تیرماه 1399 به صورت الکترونیکی برگزار شد.

 
مظفری با اشاره به مشارکت ۷۴.۳ درصد از اعضای خانه مطبوعات در این انتخابات خاطرنشان کرد: در این انتخابات ۲۱ نفر نامزد شدند که هفت نفر برای بازرس و ۱۴ نفر برای هیئت‌رئیسه ثبت نام کردند.
 
وی خاطرنشان کرد: اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان به مدت سه سال و بازرسان برای یک دوره یک ساله عهده‌دار این مسئولیت هستند.
 
به گفته معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، سلمان ندومی و حسین حشمتی به عنوان بازرس اصلی و رقیه زیرک نیز بازرس علی البدل این دوره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان شدند.
 
وی افزود: مازیار هوشمند، علی هوشمند، عبدالحسین قاسمی، عبدالحمید شعرانی، وحید امیر، صدیقه جمالی و حجت عبداللهی به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر انتخاب شدند.
 
مظفری بیان کرد: رقیه زیرک، سهیلا شعبانی، مهرنوش ذوالفقاری و سیده سمیرا کیارش نیز به عنوان اعضای علی‌البدل خانه مطبوعات تعیین شدند.
Page Generated in 0/0065 sec