کد خبر: 136893
سردار فضلی:
سردار سلامی و حاجی زاده اوج ازخودگذشتگی را نشان دادند
سردار فضلی گفت: سردار حاجی زاده و سردار سلامی، اوج از خودگذشتگی را در اتفاقات اخیر به نمایش گذاشتند.

سردار علی فضلی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار با اشاره به قضایای اخیر اظهار کرد: لازم است تا در هر جبهه ای پشت سر حضرت آقا باشیم و در قول و عمل ولی را پیروی کنیم.

وی افزود: جبهه فرهنگی را باید خط مقدم این دوران بدانیم؛ چراکه زنده نگه داشتن یاد، نام و خاطرات و وصیت نامه های شهدا در این جبهه بسیار راهگشای بن بست هاست.

این یادگار دفاع مقدس تصریح کرد: سردار حاجی زاده و سردار سلامی، اوج از خودگذشتگی را در اتفاقات اخیر به نمایش گذاشتند یعنی نواقص دیگران را در دفاع از خویش مطرح نکردند.

فضلی اضافه کرد: با مراجعه به تاریخ اسلام باید بدانیم که فتنه تمام نشدنی است ولی ما با کار فرهنگی و یاد شهدا، باید با فتنه ها مقابله کنیم.

وی یادآور شد: اردوهای راهیان نور به عنوان بزرگ ترین عملیات فرهنگی کشور را باید تقویت کنید که یکی از کوتاه ترین راه ها و پرسرعت ترین راه های جذب جوانانی است که جویای حقیقت اند ولی مجال ندارند و ممکن است به بیراهه بروند.

گفتنی است؛ عمل پیوند مغز استخوان سردار فضلی آخرین مرحله از فرایند بهبود ایشان بود که با موفقیت انجام شد. همرزمان و نیروهای تحت امر او در دوران دفاع مقدس از همه مردم شریف ایران خواسته‌اند برای بهبود و سلامت این سردار باصلابت جبهه‌های جنگ دعا کنند.

مشکلات سلامت سردار علی فضلی که در ماه‌های اخیر منجر به شیمی‌درمانی و حالا انجام عمل پیوند مغز استخوان شده است، برآیند جراحات و صدماتی است که او در جنگ تحمیلی متحمل شده است. برخی از جراحات او با استنشاق گازهای شیمیایی در دوران جنگ صورت گرفته است که برای این سردار رشید مشکلات ریوی را به همراه آورده است. 

سردار علی فضلی فرمانده لشکر ۱۰ حضرت سیدالشهدا (ع) در دوران دفاع مقدس بوده و اکنون فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) است.

انتهای پیام/

Page Generated in 0/0068 sec