کد خبر: 136849
بی بی سی آتش بیار معرکه اغتشاش در ایران
بی بی سی فارسی از جمله رسانه های معاند است که در اغتشاشات آبان ماه در کشورمان نقش آفرینی کرده و هنوز هم در پی التهاب آفرینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار بی بی سی فارسی به عنوان شبکه رسانه ای انگلیس در آشوب های آبان ماه 98 که در پی افزایش قیمت بنزین در کشورمان رخ داد، از همان ابتدا سعی در ایجاد آشوب و بلوا در شهرهای مختلف کشور داشت.

از جمله اقدامات این رسانه می توان به خط دهی رسانه ای و میدانی به آشوبگران اشاره کرد و حتی برنامه های خود در این حوزه را افزایش داد و با پخش برنامه های ویژه سعی در التهاب آفرینی بیشتر داشت.

اما بی بی سی به این خط رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران اکتفا نکرد و حتی به آموزش آشوبگری در این آشوب ها نیز پرداخت و با ارائه راهکارهای مختلف تلاش داشت تا آتش فتنه جدید را شعله ورتر کند.

پس از قطع شدن اینترنت در شهرهایی که مورد هجمه اشرار قرار گرفته بود نیز بی بی سی به میدان آمده و با معرفی بخش رادیویی بی بی سی به خط دهی و ایجاد پل آشوب برای 5 دی نیز دست به کار شد که البته راه به جایی نبرد.

حالا باید پرسید در این شرایط رسانه های داخلی و خبرنگاران چه تاکتیکی برای مقابله رسانه ای با این بنگاه دروغ پراکنی دارند و آیا زمان آن فرا نرسیده که کذب پراکنی های رسانه انگلیس به مخاطبان معرفی و در این زمینه روشنگری شود.

انتهای پیام/

Page Generated in 0/0102 sec