شناسه خبر: 80573 منتشر شده در مورخ: 1395/10/17 ساعت: 12:00 گروه: ورزشی

رئیس کمیته مربیان ژیمناستیک استعفا داد

رئیس کمیته مربیان ژیمناستیک استعفا داد
بیژن جوانبخت در اعتراض به مدیریت اسبقیان سرپرست فدراسیون ژیمناستیک از سمت خود در کمیته مربیان ژیمناستیک هنری استعفا داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار ، بیژن جوانبخت رئیس کمیته مربیان ژیمناستیک هنری فدراسیون ژیمناستیک در اعتراض به بی برنامگی و شتابزدگی محمد شروین اسبقیان سرپرست کنونی این فدراسیون با نگارش یک نامه که در اختیار  قرار گرفته  است، دلایل استعفای خود را به شرح زیر اعلام کرد:

« - از زمان پذیرش مسئولیت سرپرستی فدراسیون ژیمناستیک توسط جنابعالی نه تنها گامی به سوی جلو برداشته نشده بلکه همان برنامه های گذشته هم به صورت بسیار ناصحیح، سنتی و گاها شتاب زده مکررا تکرار می شود و اثری از نوگرایی و برنامه های جدید و اصولی به چشم نمی خورد و مسیرهای نادرست همچنان به صورت چراغ خاموش و کورکورانه پیموده می شود.

- عدم تشکیل تیم های ملی مقاطع سنی مختلف به صورت اصولی و  رها کردن استعدادهای درخشان که ژیمناستیک ما مدیون و مرهون رنج و زحمت آنان است به حال خود.

- نداشتن هیچ برنامه اصولی برای اردوهای تیم های ملی و حتی عدم تشکیل اردوهای برخی از شاخه ها؛ عملکرد گلخانه ای و امید داشتن به همان تعداد محدود ژیمناستهای قدیمی که بعضا درحال سپری کردن روزها و ماه های پایان دوران قهرمانی شان هستند.

- برگزاری اردوهای پنج روزه بدون برنامه ریزی صحیح فنی- تئوریک - سیستماتیک و تغذیه ای و مشاهده برخی آسیب دیدگی های جبران ناپذیر در اثر عدم آمادگی ژیمناستها و انجام تستها و گرفتن برنامه های سنگین و بی هدف.

- نبود برنامه ریزی صحیح برای مربیان رده های مختلف و جلوگیری از برگزاری کلاس های مربیگری به بهانه تحولات برنامه های آموزشی در وزارت ورزش.

- در نظر نگرفتن اساسنامه ها و برنامه های برخی از کمیته ها از جمله کمیته مربیان هنری آقایان که مسئولیت آن بر عهده اینجانب بوده و نادیده گرفتن اختیارات قانونی و اصولی آنان و عدم به کارگیری و استفاده از مسئولان و برنامه های برخی کمیته ها.

- بی عدالتی و عدم صداقت اداری - فنی و اخلاقی در اجرای بسیاری از سیاست ها از جمله دخل و تصرف و نیز به بیراهه کشانیدن بعضی از مجمع انتخاباتی استان ها که موجبات نگرانی و ناخشنودی و دل شکستگی تعداد زیادی از مجموعه ی خانواده ی ژیمناستیک را فراهم نموده است.»

انتهای پیام/

منبع : مهر

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0279 sec