شناسه خبر: 150481 منتشر شده در مورخ: 1400/05/12 ساعت: 12:27 گروه: اجتماعی

نگاه ویژه شهردار آینده تهران به محرومان

نگاه ویژه شهردار آینده تهران به محرومان
منتخب شورای ششم تهران گفت: شهردار آینده تهران باید از پنجره جنوبی اتاق خود به شهر نگاه کند تا فراموش نشود که به فرموده حضرت امام (ره) این مستضعفان، محرومان و ستمدیدگان اند که نورچشم و اولیای نعم شهرداری تهران هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار، به نقل از فارس مهدی اقراریان، منتخب شورای ششم تهران در صفحه شخصی خود در توئیتر درباره انتخاب شهردار اظهارداشت: شهردار آینده تهران باید از پنجره جنوبی اتاق خود به شهر نگاه کند تا فراموش نشود که به فرموده حضرت امام (ره) این مستضعفان، محرومان و ستمدیدگان اند که نورچشم و اولیای نعم شهرداری تهران هستند.

 7 گزینه نهایی شهردار تهران در حال ارائه برنامه های خود به منتخبین شورای ششم هستند و قرار است تا فردا شهردار جدید پایتخت بر اساس ارزیابی های شورایی ها انتخاب و معرفی شود.

مهم ترین اولویت شورای شهر ششم انتخاب شهردار جدید برای پایتخت است. به اعتقاد منتخبین شورای ششم بزرگ ترین شکست شورای پنجم انتخاب اشتباه شهردار برای پایتخت و جابجایی های مداوم سکاندار صندلی ریاست ساختمان بهشت بوده است. این شکست نه تنها سبب شد شورای پنجمی ها به اهداف خود دست نیابند و مطالبات تهرانی ها محقق نشود بلکه با مشکلات عدیده ای هم همراه و چالش های زیادی برای پایتخت ایجاد شد.

 

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0168 sec