شناسه خبر: 147096 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 ساعت: 09:23 گروه: سواد رسانه‌ای

رسانه‌های فارسی زبان تصویری دروغین از زندگی غربی نشان می‌دهند

رسانه‌های فارسی زبان تصویری دروغین از زندگی غربی نشان می‌دهند
سردبیر سابق تهران تایمز، با انتقاد از رسانه‌های فارسی زبان که غرب را مدینه فاضله نشان می‌دهند، گفت: آنها یک تصویرسازی دروغین از جوامع غربی در دل جوانان ایرانی ترسیم کرده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار،محمد قادری تحلیل گر رسانه در برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت‌وگو با اشاره به کارکرد مخرب رسانه های دنیای غرب علیه جوانان کشورمان اظهار کرد: می خواهند سرمایه اجتماعی موجود در کشور را به سمت منفی سوق دهند.

این تحلیلگر حوزه رسانه ادامه داد: آنها طی این سال‌ها به این نتیجه رسیدند که ساز و کار حکومت در ایران به نقطه ثبات رسیده و مقبولیت آن به حدی است که بتوان از آن به عنوان یک نظام باثبات یاد کرد.

وی بیان کرد: در همین چارچوب این رسانه ها استراتژی تضعیف از درون را پیش گرفته اند و می خواهند سرمایه اجتماعی نظام را از بین برده و مردم را به رأس حاکمیت بی اعتماد کنند.

سردبیر سابق نشریه انگلیسی زبان "تهران تایمز" اضافه کرد: رسانه های غربی یک مدینه فاضله از غرب به معنای عام  کلمه در ذهن جوانان ایجاد کرده و دائم این پیام را به مردم ما می‌دهند که باید به خواسته های ماتن بدهید و دست از رفتار خود بردارید.

قادری با انتقاد به سبک زندگی غربی که توسط رسانه های فارسی زبان ترویج داده می شود، افزود: این رسانه ها می گویند در کشورهای غربی یک زندگی رویایی در انتظار شما است و در واقع آنها یک تصویر سازی دروغین از جوامع غربی در دل جوانان ایرانی ترسیم کرده‌اند.

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0167 sec