شناسه خبر: 147002 منتشر شده در مورخ: 1398/11/29 ساعت: 08:15 گروه: سواد رسانه‌ای
در اسفندماه

دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه‌ای کشور برگزار می‌شود

دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه‌ای کشور برگزار می‌شود
دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه‌ای سراسر کشور در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار محمد صادق افراسیابی، معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه‌ای سراسر کشور در اسفندماه سال جاری به میزبانی استان البزر برگزار می‌شود.

او با اشاره به برنامه ارتقای نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در فضای مجازی خاطر نشان ساخت: برگزاری «همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی» و «گردهمایی فعالان سواد رسانه‌ای» دو برنامه‌ای بودند که پیش از این توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال اجرا می‌شد اما از امسال برگزاری همایش ملی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی با هدف استفاده از ظرفیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور، پس از اخذ پیشنهادات دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های مشارکت کننده در دو همایش قبلی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی و بعد از ارزیابی طرح‌های ارائه شده از سوی ایشان به دانشگاه امام صادق (ع) واگذار شد.

افراسیابی افزود: اجرای برنامه گردهمایی فعالان سواد رسانه‌ای کشور نیز با هدف استفاده از ظرفیت‌های استانی و تقویت استان‌های کشور به استان البزر واگذار شد.

او تاکید کرد: هدف از برگزاری دومین گردهمایی دو سالانه فعالان سواد رسانه‌ای کشور، مدیریت دانش فعالان سواد رسانه‌ای کشور، تقویت هم‌افزایی، افزایش فعالیت‌های تیمی و شبکه‌ای فعالان سواد رسانه‌ای و بررسی موانع و چالش‌های پیش روی نهضت سواد رسانه‌ای در کشور است.

او افزود: شناسایی و الگوگیری فعالان سواد رسانه‌ای از ایده‌های برتر برای تقویت تولید و انتشار محتوای مناسب در زمینه‌ی ارتقای سواد رسانه‌ای و شناسایی تجارب موفق در زمینه‌ی ارتقای سواد رسانه‌ای از جمله دستاوردهای احتمالی این نشست خواهد بود.

معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با اشاره به ضرورت ثبت نام علاقه مندان برای شرکت در این رویداد گفت: فعالان سواد رسانه‌ای کشور تا ۳۰ بهمن ماه می‌توانند از طریق مراجعه به سایت و یا ارسال ایمیل به نشانی Mas@farhangmail.ir در این رویداد ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0260 sec