شناسه خبر: 136849 منتشر شده در مورخ: 1398/10/11 ساعت: 13:52 گروه: سواد رسانه‌ای

بی بی سی آتش بیار معرکه اغتشاش در ایران

بی بی سی آتش بیار معرکه اغتشاش در ایران
بی بی سی فارسی از جمله رسانه های معاند است که در اغتشاشات آبان ماه در کشورمان نقش آفرینی کرده و هنوز هم در پی التهاب آفرینی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار بی بی سی فارسی به عنوان شبکه رسانه ای انگلیس در آشوب های آبان ماه 98 که در پی افزایش قیمت بنزین در کشورمان رخ داد، از همان ابتدا سعی در ایجاد آشوب و بلوا در شهرهای مختلف کشور داشت.

از جمله اقدامات این رسانه می توان به خط دهی رسانه ای و میدانی به آشوبگران اشاره کرد و حتی برنامه های خود در این حوزه را افزایش داد و با پخش برنامه های ویژه سعی در التهاب آفرینی بیشتر داشت.

اما بی بی سی به این خط رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران اکتفا نکرد و حتی به آموزش آشوبگری در این آشوب ها نیز پرداخت و با ارائه راهکارهای مختلف تلاش داشت تا آتش فتنه جدید را شعله ورتر کند.

پس از قطع شدن اینترنت در شهرهایی که مورد هجمه اشرار قرار گرفته بود نیز بی بی سی به میدان آمده و با معرفی بخش رادیویی بی بی سی به خط دهی و ایجاد پل آشوب برای 5 دی نیز دست به کار شد که البته راه به جایی نبرد.

حالا باید پرسید در این شرایط رسانه های داخلی و خبرنگاران چه تاکتیکی برای مقابله رسانه ای با این بنگاه دروغ پراکنی دارند و آیا زمان آن فرا نرسیده که کذب پراکنی های رسانه انگلیس به مخاطبان معرفی و در این زمینه روشنگری شود.

انتهای پیام/

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0351 sec