شناسه خبر: 136748 منتشر شده در مورخ: 1398/09/10 ساعت: 09:14 گروه: حوزه رسانه
درحضور خبرنگاران رسانه‌ها انجام شد؛

تماس با تعدادی از سرپرستان خانوار دریافت کننده حمایت معیشتی/خبرنگار بود یا نبود

تماس با تعدادی از سرپرستان خانوار دریافت کننده حمایت معیشتی/خبرنگار بود یا نبود
خبرنگاران رسانه های جمعی امروز با حضور در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت تصادفی با تعدادی از سرپرستان خانوار دریافت کننده حمایت معیشتی تماس تلفنی گرفته و درباره دریافت حمایت معیشتی از آنها سوال کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار حسین میرزایی، سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌ها و در راستای شفاف‌سازی واریز یارانه معیشتی به 17میلیون و 700 هزار خانوار ایرانی، با انتخاب تصادفی افراد و  ضمن تماس تلفنی با تعدادی از دریافت کنندگان یارانه معیشتی از آنها سوال می‌شود که آیا بسته حمایتی را دریافت کرده‌اند یا خیر؟

وی درباره مدت زمان فرصت ثبت اعتراض نیز گفت: البته طبق اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعلا محدودیت زمانی برای ثبت اعتراض در نظر گرفته نمی‌شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی افزود: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وظیفه شناسایی مشمولان طرح را متناسب با شاخص‌هایی بر عهده دارد. بر همین اساس افراد را از کمترین تا بیشترین دارندگان وسع مالی شناسایی و لیست آنان را در اختیار سازمان برنامه قرار داده ایم که بر همین مبنا  و در سه مرحله طی روزهای ۲۷ و ۲۹ آبان ماه و همچنین دوم آذر ماه یارانه حمایت معیشتی را دریافت کردند.
در ادامه این نشست خبرنگاران رسانه‌های جمعی چند شماره را به صورت تصادفی انتخاب کرده و با آنها تماس تلفنی گرفتند که به گفته سایت وزارت رفاه مشمولان پرداخت مبلغ مذکور را تایید کردند.
یادآور می‌شود اینکه این خبرنگاران از کدام رسانه‌ها بوده و گزارشاتشان در کدام رسانه‌ها منتشر شده است نیز مشخص نیست.
کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/4064 sec