شناسه خبر: 126560 منتشر شده در مورخ: 1397/10/30 ساعت: 10:55 گروه: مسائل صنفی خبرنگاران
سرپرست وزارت بهداشت مطرح کرد:

نظام ارجاع و اجرای پزشکی خانواده دو علت قبول سرپرستی وزارت بهداشت

نظام ارجاع و اجرای پزشکی خانواده دو علت قبول سرپرستی وزارت بهداشت
سرپرست وزارت بهداشت گفت: جدی‌ترین علتی که بنده مسئولیت سرپرستی وزارت بهداشت را قبول کردم، استقرار نظام ارجاع و اجرای پزشکی خانواده در کشور بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار،سعید نمکی، سرپرست وزارت بهداشت اظهارداشت: نظام ارجاع، پزشکی خانواده، راهنماهای بالینی، پرونده الکترونیک سلامت و تغییر نظام پرداخت از FFS به DRG از تکالیف قانونی بود که در مواد مختلف برنامه پنجم توسعه وجود داشت که مغفول ماند و در سال دوم برنامه ششم توسعه که امسال است باید به این اهداف می رسیدیم.
 وی افزود: به عنوان فردی که متولی برنامه ریزی و بودجه ریزی نظام سلامت بوده ام از مناطق مختلف کشور که نظام ارجاع را به صورت آزمایشی اجرا می کنند بازدید کردم و امروز می توانم بگویم که در حال فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز هستیم و در حال تسریع برنامه های وزارت بهداشت برای اجرای این تکالیف قانونی هستیم.
سرپرست وزارت بهداشت بیان داشت: در سفر اخیرم به گرگان در جلسه ای 5.5 ساعته، وضعیت نظام ارجاع را بررسی کردیم. هفته آینده هم به استان مازندران سفر می کنم تا وضعیت پزشکی خانواده این استان بازدید و مشکلات را برطرف کنیم و به شما قول می دهم که تا پایان سال آینده، بخش عمده ای از کشور را تحت پوشش سیستم ارجاع و پزشکی خانواده، پرونده الکترونیک سلامت و راهنماهای بالینی ببریم.

 نمکی گفت: جدی‌ترین علتی که بنده مسئولیت سرپرستی وزارت بهداشت را قبول کردم، استقرار نظام ارجاع و اجرای پزشکی خانواده در کشور بود.

انتهای پیام/

 

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0167 sec