شناسه خبر: 125252 منتشر شده در مورخ: 1397/02/29 ساعت: 12:02 گروه: اجتماعی
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت:

زمان اعزام‌های زائران مدینه قبل و مدینه بعد مشخص شد

زمان اعزام‌های زائران مدینه قبل و مدینه بعد مشخص شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرنگار معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت به پروازهای زائران حج تمتع 97 به عربستان اشاره کرد و افزود: پروازهای مدینه قبل از 27 تیر تا 19 مرداد و پروازهای مدینه بعد از 8 تا 24 مرداد انجام می‌گیرد.

اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه ثبت‌نام حجاج در کاروان‌ها به خوبی انجام شد، گفت: در همان روزهای نخست، ظرفیت کاروان‌ها به طور کامل تکمیل شد.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت به بحث معاینات پزشکی و تاخیر صورت گرفته در این زمینه اشاره کرد و افزود: بحث معاینات پزشکی نیز در روزهای اخیر خاتمه می‌یابد و کسانی که مرحله پزشکی را پشت سر گذاشته‌اند امکان پرداخت پول در این مرحله را دارند و باید این مهم نیز ظرف مهلت تعیین شده نهایی شود.

وی با بیان اینکه ثبت اطلاعات جهت مقدمات صدور روادید بعد از اتمام معاینات پزشکی و واریز مرحله دوم صورت می‌گیرد، موضوع کلاس‌های آموزشی زائران و عوامل را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: مسئولان ذی‌ربط باید حضور فعال و فیزیکی در کلاس‌های آموزشی داشته باشند و در بحث آموزش مدیران و عوامل نیز باید دقت عمل صورت پذیرد.

رضایی به تشکیل دبیرخانه مشاعر اشاره کرد و افزود: تصمیم‌گیری بر این مبنا شده که در طول سال دبیرخانه‌ای با عنوان مشاعر داشته باشیم که خوشبختانه جلسات این دبیرخانه آغاز شده است و امیدواریم همه دست اندرکاران ذیربط در آن حضور یابند.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: کمیته مشاعر بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه نیز آسیب‌شناسی‌‌های لازم صورت گرفته است؛ دبیرخانه مشاعر در طول سال فعال است و همه استان‌های نظرات خود را مرتبط با ایام تشریق ارائه کنند.

رضایی به پروازهای زائران حج تمتع 97 به عربستان اشاره کرد و افزود: پروازهای مدینه قبل از بیست‌وهفتم تیرماه تا نوزدهم مردادماه انجام می‌پذیرد؛ پروازهای مدینه بعد نیز از هشتم مردادماه تا بیست‌وچهارم مردادماه خواهد بود.

 

 

کلید واژه
 
google-buzz twitter digg facebook linkedin
  نظرات بینندگان  
  نظر شما  
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

4.حداکثر کاراکتر مجاز جهت ارسال نظر 1000 کاراکتر می باشد.
نام:
ایمیل:
نظر:
 
پربیننده ترین اخبار
پربحث ترین اخبار
Page Generated in 0/0370 sec